OLD MONK RUM

Old Monk Rum on ainuke rumm, mis paadis ümber ei kuku!

Sulge

OMADUSED

Old Monk Rumi tunneb ära igaüks, sest see on eksklusiivne nii oma sisult kui ka vormilt.

Old Monk Rum on traditsioonilise meetodiga valmistatud tume 7-aastane kvaliteetrumm. Old Monk Rumi valmistamisel kasutatakse ainult algupäraseid rummi segusid, millest mõned võivad olla 50 aastat vanad. See tagab originaalse Old Monk Rumi maitse, mis on püsinud ehedana peaaegu sajandi.

Joogi magusast aroomist kerkivad esile karamell, šokolaad, küpsenud virsik ja vanilje. Maitselt ei ole Old Monk Rum nii magus nagu sellele võib viidata magus aroom. Vaatamata sellele, et joogi kangus on 42,8%, on see pehme maitsega. Peamiselt on tunda röstitud kohviube ja vaniljet, lisaks annab vürtsikaid nüansse rummi hoidmine söestatud tammevaadis. Värvuselt on Old Monk Rum sügav mustjaspruun ja konsistentsilt kreemjas.

Omanäolised ja käepärased pudelid valmivad käsitööna ning seetõttu erinevad need üksteisest vähesel määral.

Old Monk Rum on ainuke rumm, mis paadis ümber ei kuku. Tänu pudeli madalale ja laiale vormile püsib see iidne meremeeste jook ka kõige tormisema ilmaga kindlalt püsti igas veesõidukis.

AJALOOST

Old Monk Rumi tootja Mohan Meakin Ltd. ajalugu ulatub 1855. aastasse, mil šotlasest Sir Edward Dyer asutas algselt õlletehase Kasauli, Himachal Pardeshis, Indias, et rahuldada brittide nõudlust õlle järele. Mõne aja möödudes vahetas õlletehas omanikku ning sellest sai piiritustehas nimega Mohan Meakin Ltd., mille dünastia esindajad juhivad ettevõtet tänaseni.

Old Monk Rum on maailmas üks vanimaid ja enim müüdavamaid rumme, mis toodi esmakordselt turule 1935. aastal. Tänu tugevale Briti mõjule, sai Old Monk Rum üheks populaarseimaks tumedate rummide seas kogu maailmas ning kõige nõutavamaks muidugi koduturul Indias. Brändi edu kestab siiani.

Joogi valmistamisel sünnist kuni villimiseni kannavad hoolt Mohan Meakin Ltd. meistrid samamoodi nagu tegid seda nende esivanemad. Ettevõttes töötavadki dünastia kolmanda põlve esindajad, kes on omandanud rummi valmistamise teadmised ja oskused oma esivanematelt. Kogu Old Monk Rumi tootmisprotsessis, alates suhkruroo melassi fermenteerimisest kuni villimiseni, jäljendatakse algupärast tootmist nagu see on olnud aastast 1935. Nii on tagatud Old Monk Rumi kvaliteet ja selle ehedus.

Mohan Meakin Ltd. jätkusuutlikkus seisneb pühendumises ning selle põhilisteks väärtusteks on Ausus, Traditsioon ja Meisterlikkus. Aastakümnete jooksul on ettevõte end kohandanud kaasajaga, kuid tema põhiväärtused on jäänud alati samaks. Tänaseks on korporatsioonil 6 tootmisüksust erinevates India linnades, sealhulgas Old Monk Rumi sünnilinnas Kasaulis. Bränd on tänapäeval laialdaselt tuntud eelkõige Aasias ja Ameerikas ning kogub aina enam tuntust uues Euroopas.

Old Monk Rumi iga pudel on otsast lõpuni valminud käsitööna. Seetõttu on toode omanäoline ja selle maitses on tunda iseloomu!

1982. aastast on Old Monk Rum pärjatud rohkete kuldmedalitega – prestiižse kvaliteedimärgiga Monde Selection.

LEGEND

Legend nimega Old Monk Rum räägib ühest heasüdamlikust Briti mungast, kes figureeris Mohan Meakin Ltd. rummitünnide ümber alalõpmata. Rummi mekkimisega, rummi valmimise ajal pakkus ta meistritele head seltskonda kuni meeldivalt veedetud ajaga sai mungast oma ala spetsialist. Järjest enam usaldati munga häid nõuandeid rummi maitse timmimisel. 1935 aastal, kui rumm esmakordselt müügile paisati, pandi sellele vana munga auks nimi Old Monk Rum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sa pead olema vähemalt 18-aastane, et seda lehte külastada!

Palun kinnita oma vanus: